Skip to content

Odkryj moc Landing Page WordPress

Twój klucz do sukcesu online

Prosty i czytelny…

Landing Page, znany również jako strona typu onepage, odgrywa kluczową rolę w promocji produktu lub usługi. Jest to dedykowana witryna, skupiająca się na jednym głównym celu – skonwertowaniu użytkowników na klientów. Dzięki swojemu skoncentrowanemu charakterowi, Landing Page efektywnie przedstawia informacje o produkcie, korzyściach, unikalnych cechach oraz wywołuje silne emocje i pobudza do podjęcia pożądanej akcji.

Landing Page
Experience design

… pozbawiony rozpraszaczy

Poprzez odpowiednie rozmieszczenie wywołań do działania, atrakcyjne grafiki i czytelne treści – Landing Page skupia uwagę użytkowników, zachęcając ich do zakupu, rejestracji lub pobrania materiałów. Dzięki zoptymalizowaniu pod kątem konwersji, Landing Page staje się kluczowym narzędziem w budowaniu skutecznych kampanii promocyjnych, przekładając się na wzrost zainteresowania, większą konwersję i osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych.

Twój wygląd

Social Media

PROSTY DESIGN

Optymalizacja

Bezpieczeństwo

Proces projektowania strony Landing Page w Moondev

 • Rozmawiamy

  Podczas rozmów z Klientem uzyskujemy najważniejsze informacje, które pozwolą nam zaplanować proces tworzenia strony, a także sprecyzować harmonogram i koszt usługi.

 • Projektujemy

  Wcześniej uzyskane informacje oraz pomysły dogłębnie analizujemy i rozpoczynamy proces projektowania – zgodnie z podanymi przez klienta wytycznymi. Dbamy tak samo o funkcjonalność, jak i estetykę.

 • Tworzymy

  Po zakończeniu etapu projektowania rozpoczynamy proces tworzenia strony – wcześniejsze pomysły, plany i idee stają się wreszcie rzeczywistością.

 • Dostosowujemy

  Stworzoną stronę prezentujemy Klientowi, a następnie zgodnie z jego wskazówkami wdrażamy zmiany dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 • Finalizujemy

  Po wdrożeniu poprawek i sugestii Klienta, oddajemy gotową stronę internetową oraz poradnik jej obsługi jednocześnie finalizując i zamykając projekt.

 • Wspieramy

  Finalizacja wcale nie musi oznaczać końca naszej współpracy. Dzięki usłudze Wsparcia Moondev oferujemy dalszą współpracę w zakresie rozwoju i funkcjonowaniu strony.

Czy zastanawiasz się, jak będzie wyglądać Twój Landing Page i z czego będzie się składać? Pozwól, że podzielimy się z Tobą naszymi wskazówkami.

Strona startowa jest kluczowym elementem Twojego Landing Page. To właśnie tutaj musisz przyciągnąć uwagę odwiedzających i zachęcić ich do pozostania na stronie. Stworzymy atrakcyjny design, który będzie oddziaływał na zmysły, wykorzystamy kolorystykę i grafiki, które odzwierciedlają charakter Twojej marki. 

Klienci są ciekawi historii Twojej firmy, dlatego warto dodać sekcję „O nas”. Przedstaw informacje o firmie, jej misji, wartościach i unikalności. Możemy także dodać zdjęcia pracowników, które pozwolą nawiązać bardziej osobisty kontakt z odwiedzającymi stronę.

Nie zapomnij o sekcji „Oferta”. Tutaj prezentuj swoje produkty lub usługi w sposób przystępny i atrakcyjny. Podkreśl korzyści, jakie oferujesz swoim klientom, wyjaśnij, dlaczego warto skorzystać z właśnie Twojej oferty. Ułatw klientom znalezienie tego, czego potrzebują i zachęć ich do podjęcia pożądanej akcji.

Opinie i portfolio mają ogromne znaczenie dla potencjalnych klientów. Dlatego warto umieścić sekcję „Opinie”, gdzie przedstawisz pozytywne recenzje zadowolonych klientów. Dodatkowo, pokaż swoje dotychczasowe realizacje w sekcji portfolio. To pomoże potencjalnym klientom zobaczyć, jakie sukcesy osiągnąłeś i jakie wartości dostarczasz.

Ostatnią, ale niezwykle ważną sekcją jest „Kontakt”. Umieść tam swoje dane kontaktowe, takie jak numer telefonu, adres e-mail czy godziny pracy. Dodaj również formularz kontaktowy, który pozwoli odwiedzającym łatwo skontaktować się z Tobą.

Pamiętaj, że powyższe przykłady to nasza sprawdzona i najpopularniejsza sugestia!

Zainteresowała Cię oferta Moondev?

Wypełnij krótki formularz i zaznacz odpowiednie funkcje, aby przekonać się o cenie Twojego projektu już teraz.
Pamiętaj, że wypełnienie formularza nic nie kosztuje i nie wiąże się z koniecznością rozpoczęcia tworzenia projektu.

Nie rozumiesz niektórych opcji? Sprawdź nasz słownik pojęć!

Wybierz interesujący Cię pakiet strony internetowej.
Połączenie kont społecznościowych z Twoją witryną tak, aby odwiedzający mógł do nich łatwo dotrzeć.
Dodaje mapę Google z dowolnym adresem w wybranej zakładce Twojej witryny.
Dodaje funkcję formularza kontaktowego w wybranej zakładce Twojej witryny.
Dodaje funkcję portfolio z możliwością samodzielnego rozszerzania w wybranej zakładce Twojej witryny.
Dodaje funkcję newslettera z możliwością samodzielnego zarządzania bezpośrednio z panelu Twojej witryny.
Dodaje funkcję statystyk dot. odwiedzających w panelu zarządzania Twoją witryną.
Dodaje funkcję piksela Facebooka w Twojej witrynie.
Dodaje funkcję szybkiego kontaktu poprzez Messenger w Twojej witrynie.
Dodaje funkcję zautomatyzowanego obliczania ceny usługi w Twojej witrynie.
Dodaje antywirusa wraz z konfiguracją do Twojej witryny i utrudnia ataki na nią.
Dodaje filtr anty-spamowy do Twojego formularza kontaktowego.
Dodaje zabezpieczenia strony logowania do Twojej witryny i utrudnia ataki na nią.
Dodaje zabezpieczenie DNS do Twojej witryny i utrudnia ataki na nią.
0
Jeśli Twoja witryna wymaga dodatkowych języków, zaznacz w tej opcji ile. Skontaktujemy się z Tobą ws. wyceny końcowej.
Wybierz pakiet SEO i popraw widoczność swojej witryny w wyszukiwarce Google.
Wybierz pakiet optymalizacyjny witryny i popraw szybkość jej wczytywania.
Wybierz pakiet wsparcia witryny przez Moondev, który Cię interesuje (cena nie jest wliczana – skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów).
Suma (netto)

  Zgoda na przetwarzanie danych *